• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

SAN T-3 180.kap 44

Īss apraksts

T-3 no SAN izved tauku dedzināšanas procesu jaunā līmenī. Ar T-3 kultūristi tagad var izjust ievērojamu trijodtironīnā hormona līmeņa palielinājumu...bet nenomācot tā dabisko izstrādi.

16,90 € par vienību

Jauns pētījums pierāda, ka Jūs varat pārspēt jebkuru profesionāli, kad uzzināsiet, kāpēc trijodtironīna (T-3) hormons dedzina taukus, kad testosterons un augšanas hormons palielina muskuļu masu.T-3 no SAN izved tauku dedzināšanas procesu jaunā līmenī. Ar T-3 kultūristi tagad var izjust ievērojamu trijodtironīnā hormona līmeņa palielinājumu...bet nenomācot tā dabisko izstrādi. Lūk, kāpēc T-3 faktiski piespiež Jūsu vairogdziedzeri pastāvīgi izstrādāt vairāk hormonu. Šeit arī slēpjas noslēpums, kā iegūt neticamu muskuļu reljefu...pastāvīgi paātrinot Jūsu metabolisma līmeni, pateicoties dabiskai vairogdziedzera hormonu izstrādes palielināšanai. T-3 patiešām piespiež Jūsu vairogdziedzeri palielināt īpašu trijodtironīna hormonu perifērisko apriti!!! Tas nozīmē, ka Jūsu tiroksīna hormons T-4 un tā īpašais DNS kods tagad būs saistīts ar Jūsu individuālo šūnu receptoru T-3 veidošanai.

Brīdinājums! Nelietot grūtniecēm un ar krūti barojošām sievietēm. Konsultējieties ar terapeitu, ja Jums ir sirds slimība, vairogdziedzera slimība, diabēts, augsts asinsspiediens, psihiskie traucējumi, problēmas ar urīna izvadi, prostatas palielinājumu vai epilepsija.

Lietojiet pa 1 (vienai) kapsulai trīs vai četras reizes dienā kopā ar ēdienu. Nepārsniedziet 5 kapsulas 24 stundu laikā. T3 var kombinēt ar citām formulām svara samazināšanai, lai palielinātu sinenerģētisko tauku dedzināšanas efektu.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.