• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Hydroxycut Hardcore Elite - 110caps 35

Īss apraksts

HYDROXYCUT HARDCORE®ELITE ir jaudīgas, termoģenēzi veicinošas kapsulas svara zaudēšanai. HYDROXYCUT HARDCORE®ELITE sniedz ekstrēmu enerģiju, uzlabo koncentrēšanās spējas un veicina svara zudumu.

38,00 € par vienību

Jaunā HYDROXYCUT HARDCORE®ELITE formula tika izstrādāta ar vienu mērķi – maksimāli veicināt termoģenēzi. Šī formula satur kofeīnu, zaļo kafiju, L-teanīnu un paprikas ekstraktu, kas sniedz jaudīgu enerģiju un veicina svara zudumu.

Maksimāli sekmē svara zudumu

Formula satur jaudīgo, svara zudumu sekmējošo zaļās kafijas ekstraktu, kura iedarbība ir pārbaudīta un apstiprināta divos dažādos pētījumos.

Sekmē termoģenēzi un sniedz jaudīgu enerģiju

HYDROXYCUT HARDCORE®ELITE satur jaudīgu termoģenēzi veicinošu sastāvdaļu (250 mg bezūdens kofeīna), kas jau nelielās devās sniedz jaudīgu enerģijas lādiņu.

200 mg zaļās kafijas ekstrakta

Zaļās kafijas ekstrakts ir jaudīgs līdzeklis svara zaudēšanai, kura iedarbība ir pārbaudīta un apstiprināta divos dažādos klīniskos pētījumos.

100 mg L-teanīna

Formulai pievienota zinātniski pārbaudīta L-teanīna deva, kas uzlabo koncentrēšanās spējas.

100 mg L-karnitīna L-tartrāta

Produkts satur arī L-karnitīna L-tartrātu, as sekmē muskuļu atjaunošanos pēc slodzes, veicinot slodzes rezultātā gūto muskuļu bojājumu dzīšanu.

Produkta īpašības:

  • Veicina termoģenēzi
  • Sniedz jaudīgu enerģiju
  • Uzlabo koncentrēšanās spējas
  • Veicina ievērojamu svara zudumu

Katra cilvēka organisms var reaģēt citādāk uz produktu. Pirms palieliniet porcijas lielumu, pārliecinieties, ka organisms labi uzņem produktu. HYDROXYCUT HARDCORE® ELITE ir īpaši jaudīgs termoģenēzi veicinošs produkts, tāpēc pirmajā lietošanas dienā sāciet ar vienu kapsulu vienreiz dienā. Otrajā un trešajā lietošanas dienā varat porciju palielināt līdz divām kapsulām vienreiz dienā. Sākot ar ceturto lietošanas dienu varat lietot pa divām kapsulām divas reizes dienā. Ieņemiet pa vienai porcijai 30 līdz 60 minūtes pirms divām dienas lielākajām ēdienreizēm (piemēram, brokastīm un pusdienām). 24 stundu laikā nelietojiet vairāk par 4 kapsulām. Neēdiet našķus starp ēdienreizēm un katru dienu izdzeriet 10 glāzes ūdens. Nelietojiet produktu mazāk nekā 5 stundas pirms miega. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, lietojiet produktu 60 dienu garumā kopā ar diētu un treniņu programmu. Nelietot ilgāk par 8 nedēļām. Pirms produkta lietošanas rūpīgi izlasiet visu informāciju, kas atrodas uz produkta etiķetes, un ievērojiet lietošanas norādījumus.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.