• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

UP YOUR MASS 2270.g 21

Īss apraksts

Up Your Mass ir muskuļu apjoma palielināšanai paredzēta makrobolisku uzturvielu (Macrobolic Nutrition®) formula, kas pilnībā maina to, kā cilvēki palielina muskuļu masu un spēku.

Options
Garša
36,00 € par vienību

UP YOUR MASS ir izstrādāts, izmantojot jaudīgu 45/35/20 makrobolisku barības vielu proporciju un hormonu vidi, lai nodrošinātu ievērojamu masas, spēka, izturības un muskuļu atjaunošanās pieaugumu.

Viegli sajaucams un gards!

Up Your Mass ir izgatavots no augstas kvalitātes sastāvdaļām un, mūsuprāt, tas šobrīd ir garšīgākais masas palielināšanas produkts tirgū. Tas ir viegli sajaucams šeikerī (nav nepieciešams blenderis) ar ūdeni vai pienu un Jūs varēsiet sniegt muskuļiem augstas kvalitātes kalorijas tūlīt pēc treniņa un visas dienas laikā. Ar Up You Mass palīdzību Jūs būsiet uz īstā ceļa, lai sasniegtu maksimālu masu!

Produkta īpašības:

  • Veicina ievērojamu masas pieaugumu, ļaujot iegūt stingrus, blīvus muskuļus un spēku
  • Ilgstoša Probolic® proteīna atbrīvošanās ļauj saglabāt 100% anabolisku stāvokli
  • Optimizē insulīna izdalīšanos maksimālam muskuļu apjomam
  • 124 000mg astoņpadsmit augsti anabolisku aminoskābju dienā!

Probolic® proteīns

Mūsu populārākā un pieprasītākā proteīnu matrica PROBOLIC® Proteīns (Supro® sojas proteīna izolāts, sūkalu koncentrāts, kazeīns) nepārtraukti baros Jūsu muskuļus līdz pat 8 stundām. Šī ilgstošās atbrīvošanās sistēma nodrošina ātru, vidēju un lēnu muskuļu apjomu palielinošo aminoskābju atbrīvošanu panākot gan tūlītēju, gan ilgstošu slāpekļa aizturi. Katra jaudīgā Probolic proteīna porcija satur glutamīnu, leicīnu,m sazaroto ķēžu aminoskābes (BCAA) un slāpekļa oksīda ražošanu veicinošo arginīnu - visas šīs sastāvdaļas ir nepieciešamas muskuļu masas palielināšanai un muskuļu atjaunošanai pēc intensīva treniņa.

MASS Load™ ogļhidrāti

Masas palielināšanas produkta sastāvā esošo ogļhidrātu tips un kvalitāte nosaka to kāda būs Jūsu iegūtās masas kvalitāte. Tikai Up Your Mass satur MASS Load™, unikālo ogļhidrātu kombināciju, kas veicina un palīdz optimizēt insulīna anabolisko ietekmi, uzlabojot Jūsu ķermeņa spēju veidot blīvu, kvalitatīvu muskuļu masu. Modernais MASS Load ogļhidrātu maisījums sniegs Jums ilgstošu enerģiju un ātri atjaunos glikogēna krājumu. Atšķirībā no konkurentu produktiem Up Your Mass nav piebāzts ar vienkāršajiem cukuriem, kā dekstroze vai sukroze, kas var palielināt tauku masu.

Lipīdu komplekss

Diētiskās taukskābes ir Jūsu veselībai un sniegumam ārkārtīgi nozīmīgas barības vielas. Patiesībā, pareizie tauku avoti var palīdzēt mazināt treniņu radītu sāpīgumu un iekaisumu, veicināt veselīgu hormonālās sistēmas funkcionēšanu un sniegt enerģiju. Tie var pat palēnināt ogļhidrātu un proteīnu sagremošanu, palīdzot stabilizēt insulīna atbrīvošanos un uzlabojot slāpekļa saglabāšanu. Vidējo ķēžu triglicerīdi (MCT) ir labs enerģijas avots, kas palīdz saglabāt muskuļos esošo glikogēnu.

Divas reizes dienā lietojiet pa vienai devai (4 mērkausiņiem) kopā ar 470 ml pilnpiena vai ūdens.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.