• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

True Mass 1200 - 4710g 92

Īss apraksts

TRUE-MASS® 1200 ir jaudīgs geineris, kas izstrādāts tieši tiem, kam ķermeņa masas palielināšana sagādā grūtības un kam nepieciešams uzņemt lielu kaloriju daudzumu. TRUE-MASS® 1200 var veicināt muskuļu atjaunošanos pēc intensīviem treniņiem, kā arī nodrošināt muskuļu augšanai nepieciešamās uzturvielas.

Options
Garša
54,90 € par vienību

TRUE-MASS® 1200 ir jaudīgs geineris, kas izstrādāts tieši tiem, kam ķermeņa masas palielināšana sagādā grūtības un kam nepieciešams uzņemt lielu kaloriju daudzumu. TRUE-MASS® 1200 satur proteīnus un ogļhidrātus attiecībā 4:1 – 50 gramus BSN® īpašās proteīnu formulas un 215 gramus īpaša ogļhidrātu kompleksa, kurā ietilpst pilnvērtīgas, samaltas auzas. Viena porcijas sniedz arī 12 gramus dabiskas izcelsmes sazaroto ķēžu aminoskābju un 25 gramus neaizvietojamo aminoskābju, kam pievienotas šķiedrvielas un vidējo ķēžu triglicerīdi, kas pilnveido kokteiļa uzturvērtību. Lietojot TRUE-MASS® 1200 pēc treniņiem, starp ēdienreizēm un pirms gulētiešanas, tas var veicināt muskuļu atjaunošanos pēc intensīviem treniņiem, kā arī nodrošināt muskuļu augšanai nepieciešamās uzturvielas.

Vislabākās sastāvdaļas ķermeņa masas palielināšanai!

TRUE-MASS® 1200 satur BSN® īpašo augstākās kvalitātes proteīnu formulu, kas sportistu muskuļiem sniedz nepieciešamos proteīnus. Īpašais ogļhidrātu maisījums nodrošina lielu kaloriju daudzumu, kas nepieciešams pie īpaši intensīvas fiziskas slodzes, kā arī palīdz ķermenim atjaunoties pēc fiziskās slodzes un sagatavoties nākošajam treniņam. Ogļhidrāti un tauki nodrošina ātru enerģiju, kas ir īpaši nepieciešama nopietniem sportistiem. Visas šīs augstākās kvalitātes sastāvdaļas ir savienotas ar BSN® īpašo garšu tehnoloģiju, nodrošinot vienu no gardākajiem un barojošākajiem kokteiļiem, kāds ir pieejams.

Starpība starp BSN® proteīna pulveriem un TRUE-MASS® 1200

BSN® proteīnu pulveri, piemēram, Syntha-6® and un Syntha-6® Isolate, satur galvenokārt proteīnus un tikai nelielu daudzumu tauku un ogļhidrātu. Šie proteīnu pulveri ir lieliski, lai uzņemtu papildus proteīnu visas dienas garumā un lai veicinātu muskuļu atjaunošanos pēc treniņiem. Lai arī TRUE-MASS® 1200 var izmantot arī šādam nolūkam, augstā proteīnu, ogļhidrātu un kaloriju satura dēļ šis produkts ir īpaši noderīgs sportistiem, kam nepieciešams uzņemt īpaši daudz kaloriju un kuriem ir grūti ikdienā uzņemt nepieciešamo kaloriju daudzumu.

Produkta īpašības:

  • Palielina muskuļu masu
  • Sekmē spēka palielināšanos
  • Veicina muskuļu atjaunošanos pēc fiziskās slodzes
  • Palīdz palielināt ķermeņa masu

Sajauciet 2 kausiņus produkta ar 470 ml auksta ūdens vai cita dzēriena. Varat pievienot vairāk vai mazāk šķidruma, lai iegūtu vēlamo konsistenci. Dienā izdzeriet 1 porciju vai tik, cik nepieciešams, lai uzņemtu vajadzīgo proteīnu daudzumu un iegūtu vēlamo muskuļu masu. Lai ar katru devu uzņemtu vairāk proteīna un kaloriju un iegūtu patīkamu piena kokteiļa garšu, ūdens vietā lietojiet pienu.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.