Muscletech neurocore 224gr 224

Īss apraksts

Kofeīnu saturošs uztura bagātinātājs lietošanai pirms slodzes, kas uzlabos fizisko sniegumu treniņā, kā arī palielinās izturību un spēku.

24,90 € par vienību

Palielina muskuļu spēku un izturību Uzlabo fizisko sniegumu un eksplozivitāti treniņā Nodrošina pastiprinātu muskuļu apgādi ar skābekli NeuroCore ir īpaši izstrādāts produkts, kas ir piemērots tieši Tev, ja meklē ļoti labu produktu lietošanai pirms treniņa, kas ne tikai sniegs tūlītēju enerģijas pieplūdumu pirms treniņa, bet labvēlīgi ietekmēs arī Tavu eksplozivitāti, koncentrēšanās spējas un fizisko sniegumu.

NeuroCore satur tīru citrulīnu, kas ievērojami uzlabos asinsriti muskuļos, piešķirot tiem acīmredzamu apjomu. Efektu paspilgtinās produktam pievienotie augu ekstrakti. Produkts satur arī kreatīnu un beta-alanīnu. Šie elementi ir labi pazīstami kā muskuļu spēka un izturības veicinātāji. Pietam beta-alanīns novērsīs pastiprinātu pienskābes izdalīšanos muskuļos, līdz ar to mazinot nogurumu un sāpes. Un iespaidīgo sastāvdaļu sarakstu noslēdz liels daudzums kofeīna, kura efekti neprasa komentārus.

Uzsākot lietot produktu, lieto 1 kausiņu pulvera, kas sajaukts ar 120 ml ūdens, 30 līdz 45 minūtes pirms treniņa. Ar laiku palielini devu līdz 2 kausiņiem, kas sajaukti ar 250 ml ūdens. Maksimālam efektam lieto 3 kausiņus ar 360 ml ūdens. Pirms lietošanas sakrati. Nelieto vairāk par 3 porcijām (3 kausiņi) 24 stundu laikā.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.