• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Muscle Pharm Creatine 300gr 107

Īss apraksts

Kreatīns palielina izturību, spēku un veicina muskuļu augšanu.

16,90 € par vienību

MusclePharm® izstrādātais Creatine ne tikai veicina kreatīna biopieejamību un uzsūkšanos organismā, bet arī sekmē spēka un izturības pieaugumu un muskuļu masas palielināšanos. Kreatīnu izmanto sportisti, kuru treniņi ir īpaši intensīvi vai prasa daudz enerģijas īsā laika posmā, piemēram, svarcelšana. MusclePharm izstrādātais Creatine sniedz eksplozīvu enerģiju, sekmē adenozīntrifosforskābes sintēzi un veicina muskuļu spēku.

Kreatīns ir slāpekli saturoša organiskā skābe, kas ir nepieciešama mugurkauliniekiem. Aptuveni 95% kreatīna organismā atrodas skeleta muskuļu šūnās. Šīs šūnas uzglabā vairāk kreatīna nekā mēs parasti uzņemam ar ikdienas uzturu un vairāk nekā organisms pats sintezē. Papildinot uzturu ar kreatīnu, jūsu muskuļi iegūs vairāk kreatīna. Ir zinātniski pierādīts, ka lietojot vismaz 3 g kreatīna katru dienu var uzlabot sniegumu īso un intensīvo slodžu fiziskajās aktivitātēs, piemēram, svarcelšanā vai intervālajā kardiotreniņā.*

Sajauciet 1 mērkausiņu (5 gramus) produkta ar 240 ml sulas, ūdens vai jūsu iecienītākā proteīnu dzēriena. Izdzeriet nekavējoties. Lai sasniegtu labākos rezultātus, dienā izdzeriet 8 līdz 10 glāzes (240 ml) ūdens.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.