• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

USP Modern BCAA 535g 133

Īss apraksts

USP Labs ir nācis klajā ar jauno un uzlaboto īpaši mikronizēto aminoskābju uztura bagātinātāju Modern BCAA+. Tas satur sazaroto ķēžu aminoskābes attiecībā 8:1:1, kā arī citas svarīgas aminoskābes – glicīnu, alanīnu, taurīnu un lizīnu.

30,00 € par vienību

Treniņu laikā ir ļoti svarīgi uzņemt glicīnu, jo tieši glicīna rezerves muskuļos fiziskas slodzes rezultātā tiek iztukšotas visvairāk, tādējādi veicinot kataboliskos procesus. Arī alanīna rezerves muskuļos tiek iztērētas treniņu laikā, tādēļ ir nepieciešams uzņemt arī alanīnu, lai novērstu katabolismu. Taurīns ir muskuļos visizplatītākā aminoskābe. Jaunākie pētījumi ar dzīvniekiem liecina, ka krītoties taurīna līmenim muskuļos, ievērojami pasliktinās arī muskuļu darbība un fiziskais sniegums. Lizīns ir neaizvietojamā aminoskābe, kas palīdz saglabāt leicīna rezerves, kad citu proteīnu rezerves ir izsmeltas.

Produkta īpašības: Katra porcija sniedz 15 gramus aminoskābju Īpaši mikronizēts Sazaroto ķēžu aminoskābe attiecībā 8:1:1 Ar patentu aizsargāts L-alanil-L-glutamīns ar elektrolītiem

Sajauciet 1 porciju (2 līdzenus kausiņus) pulvera ar 600 ml ūdens un rūpīgi kratiet 30 sekundes. Malkojiet kokteili treniņa vai sacensību laikā. Varat lietot papildu porciju uzreiz pēc treniņa vai jebkurā citā laikā, kad nepieciešama papildu aminoskābju deva. Ja uz vienu kausiņu pievienosiet mazāk par 300 ml ūdens vai pievienosiet ļoti aukstu ūdeni, produkts var slikti šķīst un putot. Ņemot vērā augsto aminoskābju saturu, kokteilis sākotnēji var putot, tomēr putām jānoplok pāris minūšu laikā. Rūpīgi sakratiet produkta iepakojumu pirms katras lietošanas reizes.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.