• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

NOW Arginine & Ornithine 100caps 129

Īss apraksts

Tāpat, kā L-arginīns, L-ornitīns, stimulējas augšanas hormona izstrādē.

18,00 € par vienību

L-arginīns (L-arginīns) ir viens no galvenajam aminoskābēm. Viena no tās galvenajām iezīmēm ir tā, ka L-arginīns stimulē augšanas hormonu, šī funkcija ļauj samazināt ķermeņa taukus un uzaudzēt ķermeņa muskuļmasu. Šī iemesla dēļ, L-arginīns ir plaši izplatīts sportā un kļuva par vienu no galvenajām sastāvdaļām ikviena sportista uzturā. Tas ir ļoti svarīgi it īpaši svarīgi, sportistiem, kuri vecāki par 30 gadiem, kad dabiskā augšanas hormona sekrēcijas pilnībā apstājas. Tomēr šīs pozitīvās īpašības nebeidzas. Tādējādi, slāpekļa oksīds prekursors runājot, L-arginīns veicina asinsvadu paplašināšanos un tādējādi novērš aterosklerotisko plāksnīšu veidošanos un attīstību.

Vēl viens komponents NOW L-arginīns & L-ornitīns - aminoskābe L-ornitīns. Ornitīns ir sintezējas ar L-arginīnu. Tāpat, kā L-arginīns, L-ornitīns, stimulējas augšanas hormona izstrādē. Ornitīns stimulē insulīna sekrēciju un insulīns darbojas kā anaboliskais hormons. Ornitīns (L-ornitīns) attiecas uz hepatoprotectoriem. Tas nozīmē, ka tās aizsargā aknas no toksiskam iedarbībam un veicina reģenerāciju aknu šūnās. L-ornitīns aktīvi piedalās dedzināšana, tauku un olbaltumvielu sintēze, tādējādi radot lielu enerģijas daudzumu.

NOW L-arginīns & L-ornitīns: Pozitīva ietekme prostatas normālai darbībai . Palielina asins plūsmu uz dzimumorgāniem, radot stabilāku un ilgstošu erekciju vīriešiem. Palielina spermas ražošanu. Uzlabo imūnreakciju un paātrina sadzīšanu.

NOW L-arginīns & L-ornitīns: Uzlabo organisma izturību pret slimībām. Stimulē imūnsistēmu. Paātrina sadzīšanu. Stiprina saistaudus, cīpslas un saites. Samazina urīnvielas līmeni asinīs un urīnā.

Kā uztura bagātinātāju, lietojiet 2 kapsulas 1-2 reizes dienā, vēlams ar ūdeni vai sulu, tukšā duša pirms treniņa vai pirms gulētiešanas.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.