• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Biotech 100% glutamine 500gr 155

Īss apraksts

Biotech 100% Glutamine katrā devā sniedz 5 g glutamīna, kas ātri iedarbojas, atjaunojot fiziskās slodzes rezultātā iztērētās glutamīna rezeives organismā.

28,90 € par vienību

Biotech 100% Glutamine katrā devā sniedz 5 g glutamīna, kas ātri iedarbojas, atjaunojot fiziskās slodzes rezultātā iztērētās glutamīna rezeives organismā. Glutamīns ir organismā visizplatītākā aizvietojamā brīvā aminoskābe — tā sastāda vairāk nekā 20% no visa organismā cirkulējošā aminoskābju daudzuma. Īpaši daudz glutamīna atrodas muskuļos, jo tas ir nepieciešams vielmaiņas procesiem muskuļos. Intensīvu treniņu laikā muskuļi zaudēt līdz pat 50% no tajos esošajām glutamīna rezervēm, tādēl, šīs rezerves vajag atjaunot un to vajag darīt ātri. Glutamīns palīdz organismam cīnīties ar katabolismu — tas palīdz sintezēt citas aminoskābes, lai veicinātu muskuļu atjaunošanos. Glutamīns arī veicina muskuļu šūnu apjomu, glikogēna rezeivju atjaunošanos un proteīnu sintēzi. Katra dienas deva sniedz 5 g glutamīna. Biotech 100% Glutamine ir bez garšas un smaržas, tas lieliski šķīst un to var pievienot arī ciliem uztura bagātinātājiem. Formula nesatur stimulējošas vielas, tādēl, to var kombinēt ar citiem uztura bagātinātājiem• kā arīlietotjebkurā dienas laikā.

Īpaši tīrs un rūpīgi pārbaudīts glutamīns Atjauno glutamīna līmeni plazmā Viena porcija sniedz 5000 mg glutamīna Daudzums 100 dienām

Sajauciet 1 porciju (1 kausiņu) ar 240 ml ūdens vai sporta dzēriena un lietojiet 1-2 reizes dienā. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, lietojiet 2 porcijas (2 kausiņus) dienā. Treniņu dienās lietojiet 1 porciju 45 līdz 60 minūtes pirms treniņa un 1 porciju 15 līdz 30 minūtes pēc treniņa.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.