• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Animal Nitro 44 122

Īss apraksts

Animal Nitro ir anabolismu veicinošs vitamīnu komplekss lietošanai pēc treniņiem, kas katrā paciņā sniedz 6 gramus neaizvietojamo aminoskābju. Animal Nitro sekmē proteīnu sintēzi, nodrošina optimālu proteīnu līdzsvaru muskuļos un novērš muskuļu noārdīšanos.

46,00 € par vienību

Aminoskābes ir galvenais, kas nepieciešams muskuļu augšanai. Aminoskābes var sekmēt anabolismu, kas arī ir svarīgs muskuļu augšanai. Katram svarcēlājam ir ļoti būtiski uzņem aminoskābes, it īpaši pareizās aminoskābes. Aminoskābju ir daudz, tomēr tikai dažas no tām sekmē anabolismu. Šīs pašas aminoskābes arī sastāda proteīnus cilvēka muskuļaudos.

Animal Nitro ir pirmais un vienīgais uztura bagātinātājs, kas satur aminoskābes precīzi tādās pašās attiecībās, kādās tās ir atrodamas cilvēka muskuļaudos. Šis īpašais aminoskābju komplekss ir arī atbilstoši nosaukts – cilvēka muskuļu proteīnu komplekss (Human Muscle Protein Complex™ (HMPC™)). Tas atrodams tikai Animal Nitro sastāvā. HMPC™ satur tikai īpašas, nesasaistītas aminoskābes – tās nav saistītas ar citām vielām, kas apgrūtinātu to uzsūkšanos organismā. Izmantojot 100% tikai nesasaistītas aminoskābes, Animal Nitro sniedz precīzu devu aminoskābju, kas efektīvi uzsūcas organismā ar jaunās aminoskābju transporta sistēmas palīdzību.

Tas notiek šādi: Katra paciņa satur precīzi 6000 mg nesasaistītu aminoskābju. Kolīdz tās tiek uzņemtas, tās izveido īpašu lodi, kas tām ļauj neskartām "tikt garām" aknām. Tas ir ļoti svarīgi, jo aknas noārda parastās aminoskābes, kas atrodamas proteīnu pulveros un citos aminoskābju produktos, un pārvērš tās urīnvielā, kas vēlāk tiek izvadīta no organisma. Kolīdz tās ir tikušas garām aknām, aminoskābes nonāk asinsritē, kur tās iedarbojas, veicinot asinsvadu paplašināšanos un anabolismu.

Lietojot Animal Nitro kopā ar treniņu programmu, noslogotajiem muskuļiem tiek piegādāts vairāk nepieciešamo uzturvielu, muskuļi atjaunojas ātrām un, sekmējot proteīnu sintēzi, nodrošinot optimālu proteīnu līdzsvaru muskuļos un novēršot muskuļu noārdīšanos, tiek veicināta muskuļu augšana.

Produkta īpašības:

  • Katra paciņa sniedz 6 gramus neaizvietojamo aminoskābju
  • Aminoskābes, kas īpaši efektīvi uzsūcas organismā
  • Sekmē anabolismu un veicina proteīnu sintēzi
  • Bagātīgi satur sazaroto ķēžu aminoskābes

Pēc svarcelšanas treniņa, organismā sākas anaboliskie procesi, kas ilgst līdz pat 4 stundām. Lai optimāli izmantotu šo svarīgo fāzi, ieņemiet 1 paciņu Animal Nitro ne vairāk kā 30 minūtes pēc treniņa. Lai iegūtu vēl labāku rezultātu, treniņu dienās lietojiet 2 paciņas Animal Nitro – pirmo pirms treniņa, otro uzreiz pēc treniņa. Ja pēc treniņa lietojat arī proteīna kokteili, vispirms ieņemiet vienu paciņu Animal Nitro un tikai pēc 30-45 minūtēm dzeriet kokteili. Viemēr lietojiet Animal Nitro tukšā dūšā, uzdzerot 240 ml vīnogu vai citu augļu sulas..

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.